Odpowiedz 
Domy prefabrykowane
Johan Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Domy prefabrykowane
Domy prefabrykowane, określane również jako domy gotowe - to domy na miarę współczesnych czasów. To innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku budownictwa drewnianego, import z krajów skandynawskich i Zachodu, gdzie cieszy się coraz większym uznaniem.
Drewniany szkielet prefabrykowany, to obecnie jedna z najnowocześniejszych i zarazem najbardziej popularnych technologii wznoszenia domów. Poszczególne elementy budynku realizowane są na podstawie projektu w suchych warunkach odpowiednio wyposażonej hali produkcyjnej z materiałów doskonałej jakości. Przetransportowane na miejsce przeznaczenia, zmontowane są w bardzo krótkim czasie.

This place inside my mind, a place I like to hide
You don't know the chances, what if I should die?
A place inside my brain, another kind of pain
You don't know the chances, I'm so blind
Blind, blind
09-30-2013 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majster Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Domy prefabrykowane
To ja może i tu dodam ich zalety Uśmiech
- Najwyższa jakość każdego elementu – wykonywanie części składowych w specjalnie dostosowanej fabryce, zamiast na placu budowy, pozwala na dokonanie bardzo precyzyjnej obróbki każdej części. Dzięki temu gotowe domy prefabrykowane są doskonałe już na poziomie detali.
- Niezwykle krótki czas realizacji – technologia domów prefabrykowanych jest w tej dziedzinie absolutnie bezkonkurencyjna. Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac, można wprowadzić się do gotowego domu.
- Termoizolacja zapewniająca oszczędność energii – przegrody zewnętrzne wykonywane są prawie wyłącznie z materiałów termoizolacyjnych. Dzięki temu, a także niezwykłej szczelności łączeń poszczególnych przegród i dodatkowych elementów, są to doskonałe domy energooszczędne, jak i pasywne.
- Wieloletnia trwałość – dzięki precyzyjnie dobranym materiałom, a także bardzo dużej precyzji wykonania, gotowe domy prefabrykowane są bardzo odporne na działanie czasu oraz czynników zewnętrznych.
- Technologia ta pozwala na realizację dowolnego projektu, zarówno utrzymanego w klasycznej stylistyce, jak i opartego o odważne i nowoczesne wizje architektoniczne.

Za ostatni grosz
Kupię dziś chociaż cień
Tamtych dni.
Za ostatni grosz
Wino z zielonych lat
Chcę znów pić.
09-30-2013 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: